Doručení kurýrem PPL až domů

Když zvolíš tuhle metodu, tak ti balíček přijede až domů. Ráno napíše kurýr SMSku, v kolik hodin ho můžeš očekávat. Balík si tak můžeš nechat doručit domů nebo třeba do práce.

Cena za tuto službu je 99 Kč.

Doručení na výdejní místo PPL ParcelShop nebo do ParcelBoxu

Stále někde běháš a kurýr tě nezastihne na adrese? Tak si nech balík poslat rovnou na výdejní místo ParcelShop nebo do ParcelBoxu. Tam si pak můžeš zajít kdykoliv se ti bude hodit.

Za tohle vyzvednutí zaplatíš 65 Kč.

Doručení na výdejní místo Zásilkovna

Je to stejné jako o pár řádků výše, takže... Stále někde běháš a kurýr tě nezastihne na adrese? Tak si nech balík poslat rovnou na výdejní místo Zásilkovna, která je teď na každém rohu. Tam si pak můžeš zajít kdykoliv se ti bude hodit.

Cena je 75 Kč.

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Tuhle platbu máš za 0 Kč.

Platba bankovním převodem

Platba předem převodem podle zaslaných údajů, popřípadě lze naskenovat QR kód, který ulehčí přepisování. Platba je pak připsána během následujícího pracovního dne. Tuhle platbu máš taky za 0 Kč.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Platba na dobírku

Zaplatíte kurýrovi v hotovosti nebo kartou až v den doručení.

Poplatek za službu je 30 Kč.