Novinky v doručení vašich coooool pouzder

Novinky v doručení vašich coooool pouzder

Čáute 👋 přinášíme čistě jen provozní informace ℹ️, které se vás ale hodně dotýkají - týkají se metod doručení🚚. Nově totiž vaše zásilky bude doručovat (nejen) kurýr PPL a to až na adresu🏠, kterou mu zadáte nebo rovnou na výdejní místo PPL ParcelShop. Stále zůstává možnost doručení na výdejní místo Zásilkovny, odpadá ale doručení na adresu touto službou. 


Nově v nabídce dárkové balení, protože Vánoce, Vánoce přicházejí... Ale nejen ty.

Nově v nabídce dárkové balení, protože Vánoce, Vánoce přicházejí... Ale nejen ty.

Ahoooj 👋 Dnes pro vás nemáme nová pouzdra 😔 (já vím, ale příště už budou!), ale něco, co pomůže (asi hlavně chlapům). Ne, žádné pilulky štěstí, můžeš ale ke každému pouzdru koupit jednu ze tří dárkových krabiček 🎁. Nemusíš se tedy starat o balení do balícího papíru nebo nemusíš recyklovat již několikrát darovanou dárkovou taštičku. Stačí v košíku přihodit vybranou krabičku a my se postaráme o zbytek. #KaždýBudeZávidětTenhleDárek❤️‍🔥🎁


Další várka cool ochranných pouzder pro sluchátka AirPods

Další várka cool ochranných pouzder pro sluchátka AirPods

Další várka nových zábavných 3D pouzder je tu! A tentokrát je to pořádná porce jídla 😋 - teda pardon, pouzder ve stylu jídla. Stále platí - nejez to. Je libo sušenka, karamelová tyčinka nebo snad 🥜 arašídová tyčinka? Ač ještě nechceme, pomalu začne zase hon po 🎄 vánočních dárcích, tak si pojď připomenout tuhle atmošku pouzdrem ve tvaru perníčku.

Studenti, brzy zase do 📚 školy, co? Tuhle polévku jistě znáte z kolejí a internátů. 

No a pak je tu jedna 🔝 topovka. Znáte ty dny, kdy přijdete domů a máte chuť tak akorát na Nutellu a Netflix? Já taky ano. Tady je pouzdro v designu této skvělé pochoutky.

Nezapomínáme ani na základní ochranu (🎧 sluchátek), a tak u nás najdete také nabídku jednobarevných pouzder.

#KaždýBudeZávidět❤️‍🔥


Psst, nová ochranná pouzdra v nabídce!

Psst, nová ochranná pouzdra v nabídce!

Po odmlce přinášíme nová ochranná pouzdra pro sluchátka AirPods 1. a 2. generace a zároveň i pro AirPods Pro. Je libo pouzdro ve stylu horské boty 🥾 nebo bundy 🧥? Ne? A co takhle pouzdro ve tvaru sladké sušenky 🍪 nebo dokonce její pomazánkové varianty? Pro milovníky kávy přidáváme do nabídky pouzdra, která připomínají kelímky s kávou ☕. 


Nová pouzdra právě přistála v nabídce

Nová pouzdra právě přistála v nabídce

Netrvalo to dlouho a opět přinášíme nová pouzdra na vaše skvělá sluchátka AirPods. Je sice zima, ale všichni se těšíme na léto, a tak si ho můžeme alespoň připomenout v tomto atraktivním designu. Skvěle padnoucí pouzdro potěší každé oko labužníka zmražených pokrmů. Nejeden dostanu chuť!