Vybíráte z naší nabídky pouzder dárek pro někoho známého a nejsi si jist, jaká sluchátka obdarovaný má? To neva, dnes si ukážeme hlavní (vzhledové) rozdíly sluchátek AirPods 1., 2. generace a sluchátek AirPods Pro. Hned budeš zase o chlup moudřejší! 

První vzhledové rozdílnosti jsou přímo samotná sluchátka. AirPods 1. a 2. generace jsou oproti sluchátkám Pro daleko delší, a tak podle toho lze spolehlivě zjisti, která to jsou. Mezi další hlavní rozdíly patří fakt, že sluchátka AirPods Pro mají odjímatelné bílé špunty - tyhle předchozí generace namají. Pokud už po tomto kroku víš, tak perfektos, šupej vybírat pouzdra přímo sem

Nezapomeň, že k našim pouzdrům můžeš rovnou vybírat z několika dárkových krabiček, takže se nemusíš stresovat s balením nebo sháněním taštiček. Dáreček objednáš buďto samostatně v kategorii DÁRKOVÉ BALENÍ nebo v KOŠÍKU zaklikneš vybraný desing krabičky. Ízy pízy. 

Stále váháš? Nevadí a pokračuj ve čtení.

Další podle čeho spolehlivě identifikovat je samotné nabíjecí pouzdro sluchátek. Varianta Pro má krabičku širší. První a druhá generace sluchátek AirPods je spíše užší, ale o to vyšší. Podívej na obrázky níže a hned ti bude jasno. 

Tady hezky pěkně všechny generace vedle sebe. A teď jsem si 100% jist, že víš!